Ekonomi

Armlogi Holding 1,6 Milyon Hissenin Halka Arzı İçin Fiyatı Hisse Başına 5 Dolar Olarak Belirledi

Armlogi Holding Corp. (Nasdaq: BTOC) bugün, 1.600.000 adet adi hisse senedinin hisse başına 5,00 $ fiyatla halka arzının (IPO) fiyatlandırıldığını ve Şirket için, yüklenim indirimleri ve arzla ilgili maliyetler düşülmeden önce toplam 8.000.000 $ gelir elde edildiğini duyurdu.

Şirket, herhangi bir talep fazlasını yönetmek için sigortacılara 45 günlük ek 240.000 adi hisse senedi satın alma opsiyonu sağlamıştır.

Hisselerin Nasdaq Global Market’te 14 Mayıs 2024 tarihinde “BTOC” sembolü altında işlem görmeye başlaması beklenmektedir. Arzın, standart kapanış gerekliliklerinin yerine getirilmesine bağlı olarak 15 Mayıs 2024 tarihinde veya civarında tamamlanması öngörülmektedir.

EF Hutton LLC halka arz için münhasır lider yönetici olarak hizmet vermektedir.

Hunter Taubman Fischer & Li LLC Armlogi’nin, VCL Law LLP ise EF Hutton LLC’nin halka arzla ilgili hukuk danışmanı olarak görev yapıyor.

Revize edilmiş haliyle Form S-1 (Dosya No. 333-274667) kullanılarak yapılan bir tescil beyanı Amerika Birleşik Devletleri Menkul Kıymetler ve Borsa Komisyonu’na (“SEC”) sunulmuş ve 13 Mayıs 2024 tarihinde onaylanmıştır. Halka arza ilişkin nihai izahname tamamlandığında SEC’e sunulacaktır ve 590 Madison Avenue, 39th Floor, New York, NY 10022 adresinde bulunan EF Hutton LLC’nin Sendika Departmanından veya [email protected] adresine e-posta göndererek ya da (212) 404-7002 numaralı telefondan talep edilebilir. Ayrıca, nihai izahname hazır olduğunda SEC’in www.sec.gov adresindeki web sitesinden erişilebilir.

Bu basın bülteni, bu menkul kıymetleri satmak için bir teklif veya satın almak için bir talep teşkil etmez ve bu menkul kıymetlerin herhangi bir satışı, söz konusu teklif, talep veya satışın, söz konusu eyalet veya yargı yetkisinin menkul kıymetler yasalarına uygunluk veya tescil tamamlanmadan önce izin verilmediği herhangi bir eyalet veya yargı yetkisinde gerçekleşmeyecektir.

3. parti reklam. Investing.com’un sunduğu veya önerdiği bir teklif değildir. Feragat detaylarına buradan bakın veya reklamları kaldırın

Bu makale AI’nin yardımıyla üretilmiş ve çevrilmiş ve bir editör tarafından gözden geçirilmiştir. Daha fazla bilgi için Hüküm ve Koşullarımıza bakınız.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Elmadağ Evden Eve Nakliyat
Başa dön tuşu