Haber

Avrupa’daki Ulusal Görüşçülerden Cumhurbaşkanı Erdoğan’a 2. tur destek

14 Mayıs seçimlerinde sandıktan ikinci cins çıktı.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, cumhurbaşkanlığı seçiminde yarışı açık ortada bitirse de seçim ikinci celseye bırakıldı.

İktidar ve muhalefet 28 Mayıs’ta yapılacak ikinci tur için çalışmalara başlarken, Cumhurbaşkanı Erdoğan ilk turda olduğu gibi ikinci turda da Avrupa Ulusal Görüşlerinden destek aldı.

Avrupa Milli Görüş Teşkilatı’nın kurucularından Hasan Damar, bir görsel yayınlayarak meslektaşlarını Erdoğan’a destek olmaya çağırdı.

“Bütün kardeşlerimizden şu anki Cumhurbaşkanımıza destek vermelerini rica ediyorum”

Damar dedi ki:

“Sayın meslektaşlarım. Biliyorsunuz Türkiye’de seçim ikinci tipte. Daha önce de birinci tipte söylediğim gibi bu tıpta da Cumhurbaşkanımıza destek olmamız gerekiyor.

Tüm varlığımızla tüm çalışma arkadaşlarımı takviye kuvvet vermeye davet ediyorum. Bu bağlamda yıllarca birlikte çalıştığımız meslektaşlarımız beni acımasızca eleştirdiler. Hatta bazıları o kadar ileri gitti ki ‘Aklı başında değil, biri kullanıyor’ dediler…

Allah’a hamdolsun 50 yıldır bu işin içinde olan biri olarak beni kimse kullanamadı, kullanamaz da…

Çünkü benim maksadım Allah’ın rızasıdır.

Bazı saf, aptal arkadaşlar, aklım başımda ve sağlığımdan mahrumum çünkü “bu onun sözü değil” ama ben aklı başındayım, bu nedenle Türkiye’deki tüm kardeşlerimizden şu anki Cumhurbaşkanımıza takviye vermelerini rica ediyorum.

Çünkü bu husumetler dünya çapında devlet düşmanlığıdır. Devlet giderse bir daha devlet kurma şansımız olmaz. Onlara atıfta bulunuyorum çünkü bu konudaki yaygarayı taşıyorum. Bu duygularla sizlere selamlarımı sunuyorum.”

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Elmadağ Evden Eve Nakliyat
Başa dön tuşu