Haber

Avustralya’da 10 kişinin hayatını kaybettiği kaza öncesi gelin ve damadın pasta keserken çekilmiş fotoğrafları paylaşıldı.

Avustralya’da bir düğünden dönerken meydana gelen korkunç bir otobüs kazasında 10 kişi öldü. Kazadan önce mutlu çift Madeleine Edsell ve Mitchell Gaffney, düğünlerini misafirler tarafından ortaklaşa kutladılar. Neşeli çift, Hunter Valley’deki Wandin Valley Malikanesinde evlenmişti ve herkes sevinçlerini paylaşmak için halka açık bir yere gelmişti.

Ancak düğünden birkaç saat sonra konukları taşıyan otobüs Greta’daki Wine Country Drive’da feci bir şekilde devrildi. Kazada 10 misafir feci şekilde hayatını kaybetti. Olayın hemen ardından 21 yaralının tedavisi sürüyor.

Bu feci olay, düğün sevincini bir anda karanlığa çevirerek herkesi sarsan bir ızdıraba neden oldu. Bu büyük üzüntünün yanı sıra düğüne katılan çiftin diğer misafirleri ve yakınları da derinden etkilendi. Yaşanan bu vahim olaydan sonra toplum dayanışma ve yardımlaşma içinde bu zor günleri atlatmaya çalışmaktadır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

evden eve nakliyat
yakacık evden eve nakliyat
kadıköy eşya depolama
Elmadağ Evden Eve Nakliyat
Başa dön tuşu