Haber

Bayraklı Belediyesi Sporcuları İzmir Badminton Turnuvasında 2 Madalya Kazandı

Sporda farkını ortaya koyan Bayraklı Belediyesi’ndeki sporcular, yeni başarılara imza atmaya devam ediyor. Katıldığı her turnuvadan dereceyle dönen başarılı sporcular, İzmir Gençlik Spor İl Müdürlüğü Badminton İl Temsilciliği’nin 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı kapsamında düzenlediği turnuvada da 2 madalya kazandı. Lider Serdar Sandal, “Bütün sporcularımızı tebrik ediyorum.”

Gençlik Spor İzmir İl Müdürlüğü, 9-13 yaş altı sporculara yönelik 100. Yıl Badminton Cumhuriyet Şampiyonası’nı Çiğli Spor Salonu’nda düzenledi. Sporun her alanındaki başarılarıyla dikkat çeken Bayraklı sporcular, bu turnuvada 2 madalya kazandı. Müsabakalar sonucunda Bayraklı badminton sporcusu Anıl Yamaç 13 yaş altı tek erkeklerde İzmir ikincisi, Sümeyye Bozkoyun ise 9 yaş altı tek bayanlarda İzmir üçüncüsü oldu. Bayraklı sporcuların başarısı ailelerini ve eğitmenlerini gururlandırdı.

“Sporcularımızı ve antrenörlerini tebrik ediyorum”

İzmir Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü Çiğli Spor Salonu’nda 9 ve 13 yaş altı sporcuların katıldığı 100. Yıl Badminton Cumhuriyet Şampiyonası’nda elde edilen başarı hakkında açıklama yapan Bayraklı Belediye Başkanı Serdar Sandal, “Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü, spora ve altyapıya verdiğimiz önemin meyveleridir. Tüm sporcularımızın başarısı bizim gurur kaynağımızdır.” “Oluyor. Tüm sporcularımızı ve antrenörlerini tebrik ediyorum. Sporcularımıza her zaman destek olmaya devam edeceğiz” dedi. – İZMİR

bayramoren-ajans.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

evden eve nakliyat
yakacık evden eve nakliyat
kadıköy eşya depolama
Elmadağ Evden Eve Nakliyat
Başa dön tuşu