Haber

Düzce’de boşandığı eşini otomobilinin kaportasında kilometrelerce götüren koca tutuklandı

Düzce’de oğlunu götürmek isteyen boşanma aşamasındaki eşini tuttuğu otomobilin kaportasına kilometrelerce götüren koca tutuklandı.

Oğlunun götürülmesine engel olmak için aracın kaportasına tutunan anne Sevcan Ş’yi bu halde kilometrelerce götürdükten sonra gözaltına alınan koca AOS’un polisteki işlemleri tamamlandı.

Adliyeye sevk edilen zanlı, nöbetçi hakim tarafından “kasten öldürmeye teşebbüs” suçundan tutuklandı.

İfadesinde kendisine yöneltilen suçlamaları kabul etmeyen zanlı AOS, eşiyle karşılıklı anlaşmazlıkları olduğunu ve daha önce de bu tür sorunlar yaşadıklarını belirterek, müştekinin mahalle sakinlerine çocuğu kaçırdığını söylediğini iddia etti. çocuğu linç ettirmek için.

Eşine karşı herhangi bir eylemi ve kastı olmadığını savunan AOS, Düzce’ye dönerek, kendisini takip eden araçların sürücüsünü tehdit ettiği ifadelerinin asılsız olduğunu iddia etti.

Bu arada zanlı hakkında çok sayıda aktif soruşturma ve kovuşturma kaydı olduğu öğrenildi.

Etkinlik

Sevcan Ş, önceki gece boşanma aşamasında olan eşi AOS’nin 14 yaşındaki oğlunu araca bindirmek isteyip kaçmasının ardından eşi oğlunu almak için aracı sürmeye devam etti.

Gölyaka mevkiinde aracın yavaşlaması üzerine atlayarak kurtulan Sevcan Ş. Kaputta iken D-100 karayolu ve Anadolu Karayolu üzerinde kilometrelerce ilerleyen AOS’nin Hendek ilçesi yakınlarında aracı polis tarafından durdurularak gözaltına alındı.

Annenin kaportada oğlu için yaptığı yolculuk ve kovalamaca, sürücüler tarafından cep telefonlarıyla görüntülendi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

evden eve nakliyat
yakacık evden eve nakliyat
kadıköy eşya depolama
Elmadağ Evden Eve Nakliyat
Başa dön tuşu