Haber

Epic Games Store’da Bu Hafta Ücretsiz Oyunlar: Doki Doki Edebiyat Kulübü Plus ve Lost Castle

Epic Games Store her hafta ücretsiz oyunlar sunmaya devam ediyor. Bu hafta iki yapım oyuncuların beğenisine sunuldu. Platform, psikolojik kaygı türünde iki oyunu kullanıma sundu. İşte bu haftanın Epic Games ücretsiz oyunu.

Epic Games Store’da bu hafta ücretsiz oyun

Geçtiğimiz hafta Epic Games Store, Doors: Paradox bulmaca oyununu ücretsiz olarak kullanıma sundu. Bu hafta rengarenk temalı korku oyunu Doki Doki Edebiyat Kulübü Plus ve macera oyunu Lost Castle ücretsiz hale getirildi.

Team Salvato tarafından geliştirilen Doki Doki Edebiyat Kulübü Plus, en güzel manevi korku oyunlarından biri olarak tanımlanıyor. Oyuncular bir lise edebiyat kulübüne katılırlar ve tuhaf, görünüşte sıradan üyelerle karşılaşırlar.

6483728347

Yapılan her seçim ve yazılan her şiirle oyunun hikayesi farklılaşıyor. Bu formda birçok yolu ve sonu ortaya çıkarmanız gerekiyor. Oyunun Plus sürümü altı yeni yan hikaye, müzik modülleri ve daha yüksek çözünürlüklü çizimler içeriyor.

Epic Games ayrıca bu hafta Lost Castle’ı da sunuyor. Hunter Studio tarafından geliştirilen Lost Castle, oyuncuları zindanlarla dolu bir dünyaya sürüklüyor. Fantastik bir RPG beat’em up olan oyun aynı zamanda dört oyuncuya kadar co-op deneyimi de vaat ediyor.

Adım 1: Epic Games Store’un web sitesi veya masaüstü uygulaması aracılığıyla giriş yapın.

Adım 1: “Doki Doki Edebiyat Kulübü Plus” ve “Kayıp Kale” sayfasına girin.

Adım 1: Sağdaki satın alma butonuna tıklayın.

Adım 2: İşlemin tamamlanmasını bekleyin.

Hem Doki Doki Edebiyat Kulübü Plus hem de Lost Castle, 15 Şubat’a kadar Epic Games Store’da ücretsiz olacak. Oyunu kütüphaneye ekledikten sonra dilediğiniz zaman indirebilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Elmadağ Evden Eve Nakliyat
Başa dön tuşu