Yaşam

İyi Günler bölümünü full hd izle! İyi Günler 5. bölüm tek parça izle! İyi Günler son bölümde neler yaşandı?

tv göster Ekranlarda yayınlanan Hoş Günler dizisi seyirciden tam not almayı başardı. Hoş Günler 5.bölüm full hd ve Hoş Günler full hd part izlemek için link arayan seyirciler, Hoş Günler 5.bölüm tek kurgu ve Hoş Günler full hd part izle araması yapıyor. İyi Günler bölümünü full hd izle! Güzel Günler 5. bölüm tek parça izle! İyi günler, son bölüm neydi? Detaylar burada…

İYİ GÜNLER SON BÖLÜM NE OLDU?

Selma, Van’a dönerken aldığı sürpriz telefon onu değerli bir seçim yapmaya zorlar. Mihran’ın Alya ile barışmasını kutlamak için kahvaltıda buluşan mahalle sakinlerinin kafası Selma’dan gelen haberle karışır. Selma, İstanbul’da ayağa kalkmaya çalışırken, Değer’in Hakim’i belediyeye şikayet etmesi, hem kendisinin hem de Hakim’in başını belaya sokacak komik olaylar zincirine neden olur. Küçük Leylim’in ortadan kaybolmasıyla Altan, Atakan, Füsun, Feyyaz, Kıymet ve hatta Hakim’in yolları kesişir.

Küçük Ninja Leylim’in peşinde olan Mihran ve Selma, kendilerine itiraf edemeseler de yakınlaşmaktadır.

MUTLU GÜNLER 5. BÖLÜM FULL HD İZLE! (BAĞLANTI)

İYİ GÜNLER KONUSU NEDİR?

‘Canım Ailem’ ve ‘Aramızda Kalsın’ gibi televizyon tarihine damgasını vuran dizilerin yazarı ve yapımcısının imzasını taşıyan ‘Güzel Günler’ için yeni bir tanıtım yayınlandı.

Sıcacık, eğlenceli ve neşeli bir ailenin hikâyesini ekrana taşıyacak olan ‘Güzel Günler’in oyuncu kadrosunda usta ve genç isimler bir arada yer alıyor. Seray Gözler’i bir araya getiren ‘Güzel Günler’ izleyicinin yeni favorisi Binnur Kaya, Ecem Erkek, Leyla Tanlar, Zeynep Çamcı, Olgun Toker, Burak Dakak, Oya İloğulları, Orkuncan İzan, Duygu Köse ve Yıldıray Şahinler olacak.

İzleyicisiyle buluşmak için gün sayan ‘Güzel Günler’in yönetmen koltuğunda Osman Taşçı otururken dizinin senaryosunda Selin Tunç imzası var.

MUTLU GÜNLER FULL HD İZLEYİN!

İYİ GÜNLER OYUNCULAR

Binnur Kaya (Kıymet), Ecem Erkek (Füsun), Leyla Tanlar (Selma), Zeynep Çamcı (Altan), Olgun Toker (Atakan), Burak Dakak (Mihran) ve Yıldıray Şahinler (Hakim), Seray Gözler (Saliha)

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Elmadağ Evden Eve Nakliyat
Başa dön tuşu