Haber

Pınar Sabancı, Oxford Üniversitesi’nden mezun oldu

ensonhaber.com

Neslihan ve Yalçın Sabancı’nın gelini 3 çocuk annesi Pınar Sabancı, Oxford Üniversitesi Psikoloji Yüksek Lisans Programı’ndan mezun oldu.

Gelin Sabancı 42 yaşında mezun oldu…

“Bugün hem huysuzum hem de biraz buruk…”

Mezuniyet töreninden fotoğrafları sosyal medya hesabından paylaşan Sabancı, şunları söyledi: “Bugün hem huzursuzum hem biraz hüzünlüyüm… Her veda hüzünlü tabii ki ama yeri geldi ama bunlar içinde hayran olduğum onlarca yazar, bilim insanı ve düşünürle aynı havayı solumuş olmanın mutluluğu ve gururu… duvarlar…düşürüldü.

Nazlı Sabancı’dan tebrikler: Pınar vay!

Sabancı’yı Paylaşmak Dileğiyle, “Pınarcı seninle gurur duyuyoruz. Tebrikler aferin”Bir diğer gelin Nazlı Sabancı da yorumunu yaparken, “Pınar vay! Sizi çok tebrik ediyoruz. Başarılarınız katlanarak artsın”notunu bıraktı.

Oğlunu lüks bir tekneyle okula gidip getiriyordu.

Sosyete hayatının sevilen isimlerinden Pınar Sabancı’nın 2016 yılında o zamanlar 3 yaşında olan oğlu Yalçın’ı deniz yolunu kullanarak anaokuluna götürmesi çok konuşulmuştu.

İlhan Sabancı’nın sevgili eşi, her sabah oğlunu Kanlıca’daki konağından Avrupa yakasındaki kreşe götürüp Boğaz’ın keyfini çıkarırken, bu anları Instagram hesabından paylaşarak İstanbul trafiğini lüks bir şekilde analiz etmesiyle dikkatleri üzerine çekti.

“Metrobüste biz çile çekerken…”

Öyle ki Pınar Sabancı tepkiler aldı.

Bir kullanıcı “Biz her sabah metrobüslerde, otobüslerde çile çekerken, siz çocuğunuzu Boğaz’ın keyfini çıkararak okula götürüyorsunuz. Yalçın şanlı doğdu”Yorumu en çok okunanların ortasındaydı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

evden eve nakliyat
yakacık evden eve nakliyat
kadıköy eşya depolama
Elmadağ Evden Eve Nakliyat
Başa dön tuşu