Haber

PKK’lı terörist Sabri Ok, Kılıçdaroğlu’na takviye güç verdiğini itiraf etti

Terör örgütü PKK’nın siyasi uzantısı HDP Eş Genel Başkanı Pervin Buldan, CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu ile görüşmesinin ardından 14 Mayıs’ta yapılacak Cumhurbaşkanlığı seçimlerinde aday göstermeyeceğini açıkladı. HDP, 7’li koalisyonun cumhurbaşkanı adayı Kemal Kılıçdaroğlu’na destek kararı alırken, terör örgütü PKK’dan Kılıçdaroğlu’na takviye açıklamalar yağıyor.

PKK TEMSİLCİLERİNDEN SABRİ OK DAVRANIŞLARA KATILDIĞINI DOĞRULADI

PKK liderlerinden Sabri Ok, 7’li koalisyona takviye güçlerini de itiraf etti. Ok, uluslararası çevrelerin kendilerini desteklediğini kabul etti. “Şüphesiz söylemeliyim ki, birçok kişi, birçok devlet, uluslararası güç bazen doğrudan ve açık, bazen farklı şekillerde yönetimimize mesajlar gönderdiler, selamlar gönderdiler.” sözlerini kullandı. Baş Terörist Ok bu sözlerle küresel çetenin kendilerine destek verdiğini itiraf etti.

7’li Koalisyona Destek İtirafı!

Terör örgütü PKK elebaşı Duran Kalkan’ın geçtiğimiz günlerde yaptığı açıklamalarla ilgili konuşan Ok, şunları kaydetti: “A Haber’i izledik, Heval Abbas’tan bahsediyorlardı. Vay Heval Abbas efendi, biz bunu destekliyoruz, bunu desteklemiyoruz dediler. PKK hakkında ne düşünüyorlar? PKK zaten ideolojik ve siyasi bir hareket. Bizimkisi. amacımız siyaset yapmak. Amacımız siyaset. Elbette birilerine destek olmak.” “Vereceğiz, kimseye vermeyeceğiz. Ne kadar destek verip vermeyeceğimiz değerlerimize, ideolojimize, siyasetimize, taktiklerimize, stratejimize ve çalışmalarımıza bağlı.”Terör örgütünün 7’li koalisyona verdiği desteği itiraf etti.

kibriscik-ajans.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Ankara evden eve nakliyat
evden eve nakliyat
yakacık evden eve nakliyat
kadıköy eşya depolama
Elmadağ Evden Eve Nakliyat
Başa dön tuşu