Yaşam

Selin Şekerci: “Bu hayatta hiçbir şeyi kolay elde etmedim”

Kanal D’de yayınlanmaya hazırlanan ‘Kraliçe’ dizisinin başrol oyuncularından Selin Şekerci, ‘Hakan Gence ve Sıkı Sohbet’in bu haftaki konuğu oldu.

Yeni projesi ‘Kraliçe’ ile ekranlara dönmeye hazırlanan Selin Şekerci, ‘Hakan Gence ile Sıkı Sohbet’e konuştu. Oyuncu, profesyonel yolculuğundan aşka bakış açısına kadar pek çok samimi açıklama yaptı.

Oyunculuk dünyasında büyük bir rekabet olduğunu söyleyen Selin Şekerci, “Her şeyden önce psikolojik olarak demir gibi olmanız gereken bir iş. Dizilerde yetenekli olmak pek bir şey ifade etmiyor. Daha iyi insan ilişkilerine ihtiyaç var. Bu hayatta hiçbir şeyi kolay yoldan başarmadım. Belki de iyiydi. Mesleğimde iyi insanlarla çalıştım. Ama yolculuğum boyunca hep bir noktaya varıp düştüğüm ivmeler oldu.”

Kadın için baba şefkatinin değerine değinen oyuncu, “Güçlü bir kadın olmaya çalışsak da baba şefkati ve güveni büyürken ihtiyaç duyulan bir şeydi. Babandan görmen gerekeni göremediğinde bir şeyler eksik kalıyor ve karşındakinin nezaketine güvenemiyorsun. Benim için aşk her zaman zorunlu bir varış noktasıdır. Aşksız olmaz, yapamam. Her zaman olması gerekir. Bir ilişki içinde olmak benim için her zaman iyidir” diye ekledi.

 

Kaynak: (BYZHA) – Beyaz Haber Ajansı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Elmadağ Evden Eve Nakliyat
Başa dön tuşu