Yaşam

Sokaklarda yaşamaya başlayan model Loni Willison’un yüzündeki morluklar endişelendirdi

Yaşadığı ekonomik sıkıntıların ardından evi dahil her şeyini kaybederek sokaklarda yaşamaya başlayan Amerikalı eski model Loni Willison, Los Angeles sokaklarında elinde sigarayla görüntülendi. Modelin yüzündeki morluklar hayranlarını endişelendirdi.

Yüzündeki morluklar endişe vericiydi

Daha önce sokaklarda yaşarken görülen model Loni Willison, eskisine göre çok daha çökmüş görünüyordu. Çöp konteynırlarından nevresim ve yedek kıyafet satın alan modelin yüzündeki morluklar, görenleri üzdü.

“KENDİME YAŞAYABİLİRİM”

Loni, 2020’de The US Sun’a yalnız kalmaktan memnun olduğunu söyledi ve şunları söyledi: “Kendi başıma yaşayabilirim. İhtiyacım olan her şey burada. Kimse beni gerçekten umursamıyor ve onları görmek istemiyorum ve onlar da beni de görmek istemiyorsun.”

2016 YILINDA ZİHİNSEL AZALMA

Loni Willison, Los Angeles’ta bir estetik cerrahi merkezinde asistan olarak çalışıyordu ve iddiaya göre 2016 yılında zihinsel bir çöküntü yaşadı. Bu kriz nedeniyle işini, evini ve arabasını kaybetti ve sokaklarda yaşamak zorunda kaldı.

ARTIK SOKAKTA YAŞIYOR

Loni uyuşturucu kullanmaya başladı ve o zamandan beri metamfetamin ve alkol bağımlılığıyla mücadele ediyor. Arkadaşları onu rehabilitasyona götürmeye çalıştı ancak Ekim 2018’de ortadan kayboldu ve iki yıl sonra tekrar bulundu. Bir dönemin yıldız modeli artık sokaklarda yaşıyor.

odunpazari-ajans.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

evden eve nakliyat
yakacık evden eve nakliyat
kadıköy eşya depolama
Elmadağ Evden Eve Nakliyat
Başa dön tuşu