Teknoloji

Twitter’da En Çok Takipçisi Olan Kişi Elon Musk

Dünyanın en ünlü mikroblog platformu Twitter’ı 44 milyar dolara satın alan milyarder iş adamı. Elon Musk Dikkat çekici bir gelişme yaşandı. Platformun sahibi Elon Musk en çok takip edilen isim oldu. Twitter’da bugüne kadar en çok takipçisi olan isim eski ABD Başkanı Barrack Obama oldu.

Yaptığımız kontrollerde Barrack Obama’nın anın prestijiyle 133 milyon 42 bin 98 takipçiye sahip olduğunu görüyoruz. Elon Musk’ın güncel takipçi sayısı 133 milyon 81 bin 590 . Haziran 2022’de 100 milyon takipçi barajını aşan Musk’ın artık yeni bir unvanı var.

Paylaşımların ciddiyeti Elon Musk’ın takipçi sayısını artırmış olabilir

Elon Musk, Twitter’ı yıllardır aktif olarak kullanıyor. Geçmişte kafasından fazla paylaşım yapan Musk, Twitter’ı satın aldıktan sonra platformla ilgili. son Haberler Kendi hesabından paylaşımlara başladı. Bu durum, Twitter ile ilgili yeniliklerden haberdar olmak isteyen kullanıcılara olanak sağlamaktadır. meraklıbenziyor

Barrack Obama’nın Twitter hesabındaki durum:

Twitter’daki popüler hesaplardan bahsetmişken 113 milyon 308 bin 491 takipçi ile üçüncü sırada yer alıyor. Justin Bieber108 milyon 389 bin 52 takipçi ile dördüncü sırada Katy Perry108 milyon 293 bin 835 takipçi ile beşinci sırada yer alıyor. RihannaKaty Perry ve Rihanna arasındaki rekabetin nasıl sonuçlanacağını zaman gösterecek.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Elmadağ Evden Eve Nakliyat
Başa dön tuşu