Yaşam

Ünlü oyuncu Dwayne Johnson, geçmişte hırsızlık yaptığı marketteki tüm çikolata barlarını satın aldı

50 yaşındaki yıldız oyuncu Yıldız müzikçi Dwayne Johnson, gençken hırsızlık yaptığı Hawaii’deki bir 7-Eleven mağazasına yaptığı ziyareti belgelemek için Instagram’dan paylaşım yaptı.

1YIL BOYUNCAÇİKOLATA ÇALDIM

Güreşçilikten aktörlüğe adım atan ve toplumsal medyada 350 milyon takipçiye sahip olan ünlü oyuncu, 14 yaşındayken, spor salonunda antrenman yapmaya giderken yaklaşık bir yıl boyunca her gün 7-11 ortası tertipli olarak büyük uzunluk Snickers’ı çaldığını söyledi.

“BENİ ASLA KIRMADI”

Marketteki bütün bar standını satın alan sevilen oyuncu “Aynı çalışan her gün oradaydı ve her zaman başını çevirdi ve beni asla kırmadı” dedi. Johnson şöyle devam etti; “Yıllar boyunca birkaç büyük şeytanı oynadım. Bunun kulağa çok aptalca geldiğini biliyorum, ama Hawaii’ye her döndüğümde ve 7-11’de gittiğimde… Her vakit içeri girip sahip oldukları her çikolata barını yanlışsız formda almam gerektiğini biliyordum.”

“GEÇMİŞİ DEĞİŞTİREMEYİZ LAKİN KÜÇÜK YETERLİLİKLER YAPABİLİRİZ”

Müşteriler için yaklaşık 300 dolarlık Snickers ve diğer ürünlerden desatın alan Johnson, geçmişteki hatalarını şöyle değerlendirdi: “Geçmişi ve yapmış olabileceğimiz birtakım aptalca şeyleri değiştiremeyiz, lakin orta sıra bu duruma küçük bir zarafet ekleyebiliriz ve tahminen de büyük bir uygunluk yapabiliriz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

evden eve nakliyat
yakacık evden eve nakliyat
kadıköy eşya depolama
Elmadağ Evden Eve Nakliyat
Başa dön tuşu