Teknoloji

Unreal Engine 5 İçin Tropik Ormana Adım Demosu Yayınlandı

 
MAWI United grubu, Unreal Engine 5 için hemen şimdi indirip deneyimleyebileceğiniz yeni nesil bir teknoloji demosu yayınladı. Bu teknoloji demosu ile gerçekçi görüntülere ulaşabilir, 140’tan fazla ağaç ve bitki türüyle karşılaşabilirsiniz. Demoda temelde her içerik 8K dokuya sahipken bu demoda 4K olarak son halini almış durumda.
 
Gerçekçi bir orman yürüyüşü deneyimi
 
 
 
Ormana dalıp yürüyebileceğimiz demoda teknolojinin ne kadar gelişmiş olduğunu görebileceğiz bu da muhtemelen beklentilerimizi yükseltecek. Elbette bu teknoloji demoları, oyun motorlarının gerçek gücünü ortaya çıkarmak için yayınlandı. Demo ayrıca oyuncuların bitkilerle dinamik etkileşimine izin verir ve özel bir rüzgar sistemi içerir.
 
Yağmur ormanına adım atacağımız demoda ormanın derinlikleri, çayır alanları, bataklıklar ve kayalık yamaçlar gibi farklı kısımlar bulunuyor. Böylece demoda çok çeşitli ortamlarla karşılaşabiliyoruz.
 
Tropikal yağmur ormanı demosunun iki versiyonu vardır. İlk versiyon bize gündüz ve parlak havayı sunarken, diğer versiyon şiddetli yağmur, şimşek ve ağaçların ve yaprakların düştüğü fırtınalı havayı içeriyor.
 
Demoyu burada bulabilirsiniz.
 
Demonun gün kısmı
 
 
 
gece bölümü
 
 

haberaralik.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

evden eve nakliyat
yakacık evden eve nakliyat
kadıköy eşya depolama
Elmadağ Evden Eve Nakliyat
Başa dön tuşu