Yaşam

Canan Hoşgör 12 yıl sonra evlendi

Hamdi Alkan, eski eşi Canan Hoşgör’ün özel hayatıyla gündemdeydi. Canan Hoşgör, 3 yıldır tanıdığı işadamı Yusuf Bakoğlu ile küçük bir törenle evlendi. Canan Hoşgör’ün kızları Zeynep Alkan ve Ayşe Alkan, bu özel günde annelerini yalnız bırakmadı.

Oyuncu ve yönetmen Hamdi Alkan, iki kez evlenip boşandığı (1989-1999)-(2006-2012) Canan Hoşgör ile olan ilişkisinden doğan kızı Ayşe Alkan ile Nişantaşı’nda kameraya yakalandı. Selen Görgüzel ile 8 yıllık evliliğini sonlandıran Hamdi Alkan, eski eşiyle tekrar birlikte olacağı iddiasıyla ilgili de açıklamalarda bulundu. “ÇOK İYİ BİR İŞBİRLİĞİ VAR”

Canan Hoşgör nikah masasına oturdu

Canan Hoşgör, 3 yıldır birlikte olduğu iş adamı Yusuf Bakoğlu ile evlendi. Düğününü sosyal medya hesabından da paylaşan Hoşgör, düğününden fotoğrafları da paylaştı.

“Annemin Evliliğini Görmek Şansımdı”

Düğüne katılan Canan Hoşgör’ün Hamdi Alkan ile evliliğinden dünyaya gelen iki kızı Zeynep ve Ayşe de bu neşeli günde annelerini yalnız bırakmadı. Zeynep Alkan, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda, “Annemin düğününü görme şansım oldu… Ömür boyu mutluluk.”

“SEVGİ İLE TAMAMLANDIM”

Urla’da düzenlenen küçük nikah törenine ünlü oyuncunun kızları, akrabaları ve arkadaşları da katıldı. Geceye ait fotoğrafları sosyal medya hesabından paylaşan Canan Hoşgör, bir paylaşımının altına “Sevgiyle bütünüm” notunu eklemeyi unutmadı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Elmadağ Evden Eve Nakliyat
Başa dön tuşu