Haber

HDP Eş Genel Başkanı Sancar Ankara’da oy kullandı

HDP Eş Genel Başkanı Sancar Ankara’da oy kullandı

HDP Eş Genel Başkanı Sancar:

“Herkesi bir kez daha sandığa davet ediyoruz”

ANKARA – Halkların Demokratik Partisi Eş Genel Başkanı Mithat Sancar, Ankara’da oy kullandı. Sancar, “Herkesi bir kez daha sandık başına gitmeye davet ediyoruz” dedi.

HDP Eş Genel Başkanı Mithat Sancar, Sancar oyununu Ayten Şaban Yaşam İlkokulu’nda oynadı. Türkiye tarihinin en önemli seçimini yaşadıklarını belirten Sancar, “Önümüzdeki dönem gerçekten önemli bir başlangıç ​​olacak. Biz demokratik dönüşüm ve barış için oy kullandık. Bu seçimlerin sonuçlarının Türkiye’yi yeni bir yola taşıyacağına inanıyoruz.” Başlıyoruz. Tüm vatandaşlarımızın sorumluluk bilinciyle hareket edeceklerine inanıyorum. Demokratik sorumluluk En değerli şartı, oyunu kullanmak, millet iradesini sandığa yansıtmaktır” dedi.

Seçimlerin dünya için de önemli olduğuna dikkati çeken Sancar, “Tüm halkımızın bu günü demokratik bir azim ve olgunlukla geçireceğine inanıyorum. Herkesi bir kez daha sandığa davet ediyoruz. Sandıklara sahip çıkmak için hepimize düşen görevler var. Ancak her seçmenin oyunu korumak gibi bir görevi var. Sonuçların iyi olacağına inanıyoruz. Yeni bir dönem başlıyor. Yeni başlangıç ​​demokrasiden ve barıştan yana olacaktır” dedi.

Sancar da anneler gününü kutladı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Elmadağ Evden Eve Nakliyat
Başa dön tuşu