Teknoloji

Konular 130 Milyon Kullanıcıya Ulaştı

Threads için önemli bir dönüm noktası geride bırakılıyor. Uygulama 130 milyon kullanıcıya ulaştı. Detaylar burada.

Meta CEO’su Mark Zuckerberg, son açıklamasında Threads’in 130 milyon kullanıcıya ulaştığını duyurdu. Meta ve arkasındaki tanınmış isimler sayesinde hızla benimsenen Threads, 130 milyon kullanıcı tabanıyla değerli bir güç haline gelebiliyor. Çünkü bu büyüme Threads’in biraz geri planda kaldığı bir dönemde gerçekleşti. Çünkü Elon Musk’un satın aldığı X’in gündemde olduğu dönemde bu kadar yüksek bir kullanıcı sayısına ulaşmak, Threads’in gelecekte çok daha popüler hale geleceğinin sinyallerini veriyor.

Konulardan Beklentiler Yüksek

Mark Zuckerberg’in Threads’e dair beklentileri kuşkusuz çok daha yüksekti. Ancak Zuckerberg, son değerlendirmelerinde gelişmeden memnun olduğunu belirterek hedeflerinin 1 milyar kullanıcıya ulaşmak olduğunu yineledi. Tüm bu tez açıklamaları ve net hedefler, Threads’in büyümesine güven veriyor.

Konular 130 Milyon Kullanıcıya Ulaştı

Threads’in büyümesinde şüphesiz diğer uygulamaların da büyük payı var. Öyle ki Facebook, WhatsApp ve Instagram gibi uygulamalar Threads’in büyümesine destek oluyor. Uygulama özellikle 2023 yılında ivme kazandı. Bu başarısıyla Threads, Aralık 2023’ün en iyi uygulamaları listesine girmeyi başardı.

Yayına çıktıktan sonra büyük bir başarı yakalayan ve sonrasında uzun süre gündemden düşmeyen Threads, tüm bu olumsuzluklara rağmen büyümeye devam etti. İddialara dayanarak Threads, Meta’nın temettü duyuruları ve güçlü üç aylık raporlarının ardından daha fazla kullanıcıya ulaşabilir.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Elmadağ Evden Eve Nakliyat
Başa dön tuşu